Rukometaši Zameta ponovo pobijedili!

rk_zamet_gorica_01

Na Zametu se sprema još neviđena koreografija za vrijeme predstavljanja i ulaska u dvoranu samih igrača zbog koje će biti korišteno više od 30 različitih specijalnih svijetlosnih efekata! Iz Zameta najavljuju i još nekoliko iznenađenja koja će biti predstavljena u narednom periodu.

Rijeka – Rukometaši Zameta došli su do četvrte uzastopne pobjede u utakmici protiv ekipe Gorice koja je do ove utakmice imala isti broj bodova na prvenstvenoj tablici kao i ekipa Zameta. Zamet je vodio većinu utakmice, a jedino vodstvo Gorice, od dva pogotka prednosti bilo je ono u 15. minuti pri rezultatu od 5:7.

Nakon toga Zamet preokreće rezultat i na poluvrijeme se odlazi rezultatom14:12 za Zamet. Drugi dio Zamet otvara odlično, uz seriju od 5:1 i povećava svoju prednost koju nije ispuštao do kraja susreta za ukupnih 35:28. Najraspoloženiji igrač Zameta bio je Kružić s 9 postignutih pogodaka dok je Đurica sakupio čak 15 obrana.

Pred rukometašima Zameta je prvenstvena stanka zbog okupljanja seniorske rukometne reprezentacije, u koju je po prvi put pozvan i Zametov igrač Tin Lučin, nakon koje Zamet očekuje gostovanje protiv ekipe Umaga.

U Zametu su već počele pripreme za utakmicu EHF kupa u kojoj Zamet 19.11. dočekuje ekipu Melsungena iz Njemačke koja je prošlu prvenstvenu sezonu završila na četvrtom mjestu najjače lige svijeta – Bundeslige i koja u svojim redovima ima čak 14 reprezentativaca!

Ulaznice za utakmicu s Melsungenom moguće je već kupiti u pretprodaji u sustavu Mojekarte.hr, Dallas music shopu i Foto reviji po cijeni od 30 kn.