1.B HVL : Opatijci napunili mrežu Zagreba

Gotovo u kompletnom sastavu igrači trenera Kancijanića od samog početka su dali do znanja svojim protivnicima da danas ne računaju na bodove s Kantride.

Volosko – Vaterpolisti Opatije visoko su porazili momčad Zagreba u 8.kolu prvenstva 1.B HVL i tom pobjedom ostali u utrci za plasman među šest ekipa koje nastavljaju takmičenje nakon prvog dijela.

Gotovo u kompletnom sastavu igrači trenera Kancijanića od samog početka su dali do znanja svojim protivnicima da danas ne računaju na bodove s Kantride. Već nakon prve četvrtine opatijski vaterpolisti su imali velika četiri gola prednosti da bi nakon toga gosti čak 19 minuta ostali na “suhom“, bez postignuta pogotka. S druge strane domaći igrači ravnomjerno su po četvrtinama punili mrežu vratara Jukića za na kraju uvjerljivih 24 : 5.