1.B HVL: Pobjeda protiv Galeba @ Liga za prvaka

Opatijci su bez Paparića ( obaveze u juniorskoj reprezentaciji ) i ozljeđenog Mudražije loše ušli u utakmicu protiv najiskusnije momčadi prvenstva i nakon samo četiri minute igre gubili sa visokih 4 : 1 zbog čega je trener Kancijanić bio primoran iskoristiti svoj prvi time out. Detalje provjerite u nastavku teksta…

Volosko – Novom domaćom pobjedom nad Galebom iz Makarske opatijski vaterpolisti probili su se na diobu drugog mjesta prvenstvene ljestvice lige za prvaka.

Do kraja prve četvrtine golovima Radetića, Deželjina i Vrlića, Opatijci poravnavaju rezultat, a nakon još jednog vodstva gostiju početkom drugog dijela domaći igrači napokon počinju igrati efikasnije pa se na poluvrijeme odlazi s rezultatom 7 : 5 u korist opatijskih vaterpolista.

U trećoj četvrtini uporni gosti, ponajprije zahvaljujući jučer odličnom vrataru Matiću, ponovno dolaze do izjednačenja 8 : 8 ali posljednjih osam minuta ipak protječe u dominaciji izabranika Danijela Kancijanića koji golovima Vrlića, Deželjina i mladog Brubnjaka rješavaju pitanje pobjednika.