1. Memorijalni međunarodni turnir U – 14 “Krunoslav Brguljan“ @ Volosko

volosko_vaterpolo_sm…bogat zabavni, kulturni i sportski program, pod nazivom Volosko summer time, nastavlja se sutra, uz Vološćansku noć s Matkom Jelavićem i otvorenjem vaterpolo turnira…
…u nastavku teksta pročitajte raspored utakmica, i naravno očekujemo vas na vološćanskim tribinama…
Volosko – Ovoga vikenda na plivalištu u Voloskom održati će se 1.Memorijalni međunarodni vaterpolo turnir U – 14 “Krunoslav Brguljan“.
Turnir će se održati u sjećanje na prerano preminulog osnivača te prvog predsjednika opatijskog vaterpolo kluba, te bivšeg reprezentativca ondašnje nam države.
Na turniru će nastupiti osam ekipa Opatija, Kamnik Primorje EB, Pallanuoto Trieste, Jadran Split, Biograd, Delfin Rovinj i Plebiscito Padova. Ekipe su podijeljene u dvije grupe a igraju se tri kola.
Otvorenje turnira te prva utakmica održati će se sutra 16. srpnja, s početkom u 17 sati, na plivalištu u Voloskom, dok će se svečano zatvaranje i dodjela pehara održati u nedjelju, u 14 i 30.
Grupa A
1. Opatija ( Cro )
2. Kamnik ( Slo )
3. Primorje EB ( Cro )
4. Pallanuoto Trieste ( Ita )
Grupa B
1. Jadran Split ( Cro )
2. Biograd ( Cro )
3. Plebiscito Padova ( Ita )
4. Delfin Rovinj ( Cro )

Liburnija.net: Ekipa, opatijskih vaterpolista, koja će nastupiti na turniru...

Liburnija.net: Ekipa, opatijskih vaterpolista, koja će nastupiti na turniru...


1. kolo, petak 16.07.2010.
17.00 sati : Primorje EB : Kamnik
18.15 sati : Plebiscito Padova : Biograd
19.00 sati : svečano otvaranje turnira
19.20 sati : Jadran : Delfin
20.30 sati : Opatija : Pallanuoto Trieste
2. kolo, subota 17.07.2010.
09.45 sati : Biograd : Jadran
11.00 sati : Pallanuoto Trieste : Primorje EB
12.15 sati : Delfin : Plebiscito Padova
13.15 sati : Kamnik : Opatija
3. kolo, subota 17.07.2010.
16.00 sati : Biograd : Delfin
17.15 sati : Pallanuoto Trieste : Kamnik
18.30 sati : Jadran : Plebiscito Padova
19.45 sati : Opatija : Primorje EB
Utakmice za plasman, nedjelja 18.07.2010.
09.30 sati : A4 : B4 za 7. mjesto
10.45 sati : A3 : B3 za 5. mjesto
12.00 sati : A2 : B2 za 3. mjesto
13.15 sati : A1 : B1 za 1. mjesto
Nikola Cvjetović / Liburnija.net
Vezane vijesti:
VIDEO: Program Dana Grada @ Opatija
OSVRT: Kakva je budućnost hrvatskog vaterpola?
VIDEO: Živo i veselo na ‘Jadranskim igrama’ @ Volosko
VIDEO: Jadranski susreti i fešta @ Volosko
Kadeti Opatije osvojili turnir ‘Dobri dupin’
Opatijci međužupanijski prvaci za 2010. godinu!!!

error: Content is protected !!