2. HVL sjever : Kostrenjani ponovno bolji

vaterpolo_kadeti_sm…u opatijskoj momčadi u kojoj redom igraju petnaestogodišnjaci vrijedi spomenuti odličan učinak vratara…
…vaterpolisti Jadrana iz Kostrene najveći su favoriti za osvajanje prvog mjesta…

Volosko – Vaterpolisti Jadrana iz Kostrene, inače najveći favoriti za osvajanje prvog mjesta, još jednom su rutinirano savladali Opatijce ovoga puta na njihovom plivalištu u Voloskom, rezultatom 10 : 4.
Osim početnog vodstva Opatijaca za koje je pogodio Begonja sve ostalo bilo je na strani iskusnih gostiju koji su predvođeni kapetanom Gudićem iz četvrtine u četvrtinu povećavali svoje vodstvo do konačnih šest razlike u njihovu korist.
U opatijskoj momčadi u kojoj redom igraju petnaestogodišnjaci vrijedi spomenuti odličan učinak vratara Čubranića koji je nanizao nekoliko lijepih obrana u posljednjih osam minuta utakmice.