24. Dan vaterpolistov Slovenije : Opatijcima prvo mjesto i zlatne medalje

U finalnom susretu Opatijci su nadigrali Ljubljanu I rezultatom 7 : 3 i tako zasluženo osvojili prvo mjesto.

Kamnik / Volosko – Mladi opatijski vaterpolisti do 11 godina osvojili su turnir u mini vaterpolu koji je održan u Kamniku, u sklopu manifestacije “Dan vaterpolistov Slovenije“.

Opatijci su bili smješteni u grupu B u kojoj su zabilježili sve tri pobjede i to na izrazito uvjerljiv način. Redom su padali Koper 12 : 1, Triglav 12 : 1 i Ljubljana II 10 : 1. U finalnom susretu Opatijci su nadigrali Ljubljanu I rezultatom 7 : 3 i tako zasluženo osvojili prvo mjesto. Inače, pravila mini vaterpola dosta se razlikuju od onih standardnih pa su utakmice igrane na manjem terenu, sa četiri igrača i golmanom te dva poluvremena od po 10 minuta igre.

Za Opatiju su nastupili : Bradetić, Vičić 1, Bencich 1, Kolak 7, Rubeša, Len Dujmić 11, Lucijan Dujmić 10, Spes 1, Kolanović, Liber 4, Šuša 2 i Galić 4, predvođeni trenerom Damirom Glavanom.