2.HVL sjever : Još jedna podjela bodova u Voloskom

volosko_vaterpolo_sm…u jučerašnjoj utakmici Opatijci su na samo minutu i deset sekundi do kraja imali 3 gola viška…
…ovim bodom Opatijci ostaju sami na začelju prvenstvene ljestvice…

Volosko – Drugi puta u nekoliko dana remizirali su opatijski vaterpolisti u utakmici 2.HVL sjever. Za razliku od utakmice u srijedu protiv Lošinja gdje su u posljednjoj četvrtini lovili prednost gostiju, u jučerašnjoj utakmici Opatijci su na samo minutu i deset sekundi do kraja imali 3 gola viška.
Tada ‘stvari u svoje ruke’ preuzima najbolji i najiskusniji Crikveničan Krešo Zubčić i u nevjerojatnom raspletu donosi svojoj momčadi jedan bod.
Najprije postiže pogodak za 9 : 7, a odmah nakon toga iskorištava igrača više za 9 : 8 . Do kraja utakmice tada ostaje još 15 sekundi i trener Kancijanić poziva time out kako bi smirio svoje igrače i pripremio ih da sačuvaju loptu i pobjedu u tim posljednjim trenucima. Međutim, nakon što su suci označili nastavak utakmice Kaluđerović neobjašnjivo baca kratku loptu, koju presjeca Zubčić te lakoćom postiže izjednačujući pogodak, kojom baca u očaj svoje suigrače i gledatelje na tribinama.
Ovim bodom Opatijci ostaju sami na začelju prvenstvene ljestvice.