3.HVL : Radetić golom u posljednjim sekundama donio bod

Plivalište Volosko

Po neviđenom pljusku i nevremenu koje je trajalo tijekom gotovo cijelog susreta opatijski vaterpolisti još jednom su uspjeli izvući pozitivan rezultat u samoj završnici susreta.

Volosko – Opatijski juniori koji nastupaju za drugu momčad u 3.HVL skupina Rijeka osvojili su vrijedan bod nakon što su u susretu protiv Pule cijelu utakmicu bili u rezultatskom zaostatku.

Po neviđenom pljusku i nevremenu koje je trajalo tijekom gotovo cijelog susreta opatijski vaterpolisti još jednom su uspjeli izvući pozitivan rezultat u samoj završnici susreta. Gosti su se bolje snašli na početku utakmice i nakon dvije četvrtine imali prednost od 4 : 2.U tom periodu Opatijci ne koriste čak pet prilika sa igračem više pa rezultat na poluvremenu ne izgleda ni tako strašno.

U trećem dijelu Opatijci uspijevaju prepoloviti zaostatak međutim početkom posljednje četvrtine gosti ponovno dolaze do dva gola viška ali se Opatijci ne predaju pa golovima Hrastea i Tina Vrdoljaka dolaze do prvog izjednačenja.

Međutim, već u sljedećem napadu Brkić pogađa za 7 : 6 sa igračem više a na drugoj strani Tin Vrdoljak ne koristi peterac pa gosti minutu prije kraja stižu nadomak osvajanja tri boda. Da do toga ipak ne dođe pobrinuo se najbolji domaći igrač Ivo Radetić koji preciznim udarcem, u posljednjim sekundama utakmice, donosi bod igračima trenera Šimca.

U predigri ova dva kluba kadeti Pule bili su za jedan gol uspješniji od oslabljenih Opatijaca.