3. HVL skupina Rijeka : Domaći poraz od Delfina

Arhiva Liburnija.net

Sljedeće subote i nedjelje na plivalištu u Voloskom na programu je final four, a polufinalni parovi su u 19.30 sati Crikvenica – Pula i od 21 sat Opatija – Delfin. U nedjelju susret za treće mjesto počinje u 19.30 sati, a pobjednici polufinalnih mečeva odlučivat će o ovogodišnjem prvaku u 21 sat.

Volosko – Opatijski vaterpolisti propustili su lijepu priliku da pobjedom protiv Delfina u posljednjem kolu regularnog dijela 3.HVL skupina Rijeka krenu u doigravanje sa prve pozicije.

Rovinjski vaterpolisti pobijedili su ih na domaćem plivalištu u Voloskom rezultatom 10 : 9 prvenstveno zahvaljujući promašenim prilikama i veoma loše odigranom igraču više. Posebno je to bilo izraženo u prve dvije četvrtine u kojoj su Opatijci uspjeli postići samo jedan gol dok su gosti u tom periodu pet puta pogađali mrežu domaćeg vratara Čudine.

U nastavku utakmice igrači trenera Kancijanića uspjeli su posložiti svoje redove i krenuti u lov na zaostatak, međutim što zbog nedostatka koncentracije u završnici akcija, a što zbog činjenice da su radi isključenja Tina Žulića ( udaranje protivničkog igrača iznad vode ) morali čak četiri minute igrati sa igračem manje u polju, u tome nisu uspjeli.

Sljedeće subote i nedjelje na plivalištu u Voloskom na programu je final four, a polufinalni parovi su u 19.30 sati Crikvenica – Pula i od 21.00 sat Opatija – Delfin. U nedjelju susret za treće mjesto počinje u 19.30 sati, a pobjednici polufinalnih mečeva odlučivat će o ovogodišnjem prvaku u 21.00 sat.