Bez glavnog trenerskog dvojca, NK Opatija poražen kod Kustošije

Arhiva Torpedo media

U drugom dijelu NK Opatija je s ponšto izmijenjenim sastavom pokazala bolju igru, no tek ju je u završnici uspjela okruniti počasnim pogotkom. U 89. minuti zabio je Pejanović za konačnih 2:1.

Zagreb – Nogometni klub Opatija izgubio je na gostovanju kod Kustošije, upisavši tako tek drugi gostujući poraz u svojoj prvoj drugoligaškoj sezoni. Opatijci su u goste stigli „obezglavljeni“, budući da ekipu nisu vodlili trener Zoran Bogolin i pomoćnik Tomislav Čizmarević.

Utakmica je riješena u prvih petnaestak minuta igre, s dva relativno brza pogotka domaćina. Već u 10. minuti Brodić je zabio za rano vodstvo domaćina, preciznim pogotkom iz slobodnjaka preko opatijskog živog zida. Šest minuta kasnije Brodić je bio asistent, nakon udarca iz kuta prebacio je loptu na drugu vratnicu gdje ju je u mrežu pospremio Vukelić.