Četiri opatijske bronce na velikom karate turniru Međimurje Open @ Opatija, Čakovec

karate_klub_opatija

Petra Žic osvojila je dvije brončane medalje u kategorijama seniorki i mlađih seniorki do 61 kilograma, a Alessia Čekada jednu u kategoriji mlađih kadetkinja do 45 kilograma. David Milinovich također je nastupio u dvije kategorije te je među mlađim učenicima osvojio treće mjesto…

Čakovec – Karate klub Opatija nastavlja s uspješnim rezultatima. Protekle subote, 5. rujna, u Čakovcu je održan međunarodni turnir Međimurje Open koji je okupilo 800 natjecatelja iz 9 zemalja. Od svih kategorija za koje je natjecanje bilo namijenjeno, od cicibana do seniora i seniorki te veterana i veteranki u katama i borbama pojedinačno, naših pet Opatijki i Opatijaca nastupilo je u njih sedam.

Petra Žic osvojila je dvije brončane medalje u kategorijama seniorki i mlađih seniorki do 61 kilograma, a Alessia Čekada jednu u kategoriji mlađih kadetkinja do 45 kilograma. David Milinovich također je nastupio u dvije kategorije te je među mlađim učenicima osvojio treće mjesto, a bez plasmana je ostao u kategoriji učenika. Plasman nisu ostvarili niti Nina Janeš koja se borila s kadetkinjama iznad 54 kilograma, kao ni Karlo Zoričić u kategoriji mlađih kadeta iznad 57 kilograma.