Danas počinje V. Međunarodni vaterpolo turnir U – 14 “Krunoslav Brguljan“
admin 10 years ago SportTurnir započinje utakmicama 1. kola u četvrtak, 26. lipnja, u jutarnjim satima, a završava subotu, 28. lipnja, navečer kada će se odigrati susreti za konačan plasman i podijeliti nagrade za najuspješnije sudionike. Obzirom na izrazito nepovoljne vremenske prilike, organizatori najavljuju mogućnost odigravanja pojedinih utakmica na bazenu na Kantridi.
Volosko – Danas, s početkom u 10:45 sati, na otvorenom plivalištu u Voloskom, započinje 5. Međunarodni vaterpolski turnir za djecu do 14 godina, “Krunoslav Brguljan“.
Turnir koga Vaterpolo klub “Opatija“ tradicionalno organizira u spomen na svog prvog predsjednika ove godine okupit će impozantan broj učesnika a s obzirom na njihova imena možemo reći da se trenutno radi o najjačem turniru u Hrvatskoj za tu kategoriju igrača.
Na turniru osim domaćina, Vaterpolo kluba “Opatija“, nastupaju još Vojvodina (Novi Sad), Radnički (Kragujevac), Triglav (Kranj), Žilina, Banja Luka, Eger, Szolnoki, Primorje EB i HAVK Mladost.
Obzirom na izrazito nepovoljne vremenske prilike, organizatori najavljuju mogućnost odigravanja pojedinih utakmica na bazenu na Kantridi.
U nastavku teksta provjerite točnu satnicu turnira…
SKUPINA “A”
VK OPATIJA
VK RADNIČKI KON TIKI
ZF EGER
NEREUS ŽILINA
AVK TRIGLAV
SKUPINA “B“
VK PRIMORJE EB
HAVK MLADOST
SZOLNOKI DOZSA
VK BANJA LUKA
1. kolo ( četvrtak 26.06. )
10.45 VK Opatija : VK Radnički
11.35 AVK Triglav : ZF Eger
12.25 HAVK Mladost : Szolnoki
13.30 Primorje EB : VK Banja Luka
2. kolo ( četvrtak 26.06. ) – Bazen Kantrida ( Rijeka )
20.20 VK Vojvodina : HAVK Mladost
21.00 VK Radnički : AVK Triglav
21.40 ZF Eger : Nereus Žilina
22.20 VK Banja Luka : Szolnoki
3. kolo ( petak 27.06. )
11.00 VK Opatija : Nereus Žilina
11.50 VK Primorje EB : VK Vojvodina
12.40 ZF Eger : VK Radnički
13.30 HAVK Mladost: VK Banja Luka
4. kolo ( petak 27.06. ) – Bazen Kantrida ( Rijeka )
20.20 VK Opatija : ZF Eger
21.00 VK Primorje EB : HAVK Mladost
21.40 AVK Triglav : Nereus Žilina
22.20 VK Vojvodina : Szolnoki
5. kolo ( subota 28.06. )
10.45 VK Radnički : Nereus Žilina
11.35 VK Vojvodina : VK Banja Luka
12.25 Szolnoki : Primorje EB
13.30 VK Opatija : AVK Triglav
Razigravanje za plasman ( subota 28.06. )
15.30 utakmica za 9.mjesto
16.10 utakmica za 7.mjesto
16.50 utakmica za 5.mjesto
17.30 utakmica za 3.mjesto
18.30 utakmica za 1.mjesto
Danijel Liber / PodUčkun.net
Ovo je arhivski članak. Stranice su u međuvremenu redizajnirane.
Kreni od početne stranice - Poduckun.net