DP Slovenije U 13 : Triglav slavio na Kantridi

Triglav je vodio cijelo vrijeme, u pojedinim trenucima i sa četiri pogotka viška, međutim mladi Opatijci se nisu predavali pa su krajem posljednje četvrtine stigli do izjednačenja – no, to nije bilo dosta za pobjedu.
Volosko – U pretposljednjem kolu državnog prvenstva Slovenije za kategoriju U 13 Opatijci su ugostili ekipu Triglava iz Kranja te nakon zanimljive utakmice ipak morali priznati gostima da su trenutno bolja ekipa.
Triglav je vodio cijelo vrijeme, u pojedinim trenucima i sa četiri pogotka viška, međutim mladi Opatijci se nisu predavali pa su krajem posljednje četvrtine stigli do izjednačenja 8 : 8, nakon čega su uslijedila čak dva promašaja iz kaznenih udaraca sa pet metara koje Slovenci kažnjavaju i mirno privode utakmicu svome kraju.