DP Slovenije U 17 : Nova pobjeda juniora

vaterpolo_akcija
Opatijci su bili posebno uvjerljivi u posljednje dvije četvrtine u kojima su doslovce poparali gostujuću mrežu.
Volosko – Novu pobjedu zabilježili su vaterpolisti Opatije u prvenstvu Slovenije u kategoriji U 17.Oni su na domaćem bazenu na Kantridi uvjerljivo porazili ekipu Kamnika rezultatom 15 : 3.
Gosti su trenutak inspiracije pronašli samo u drugoj četvrtini u kojoj su postigli i svoja jedina tri gola, dok u preostalom dijelu utakmice nisu ozbiljnije uspjeli parirati domaćim igračima koji su na kraju zasluženo slavili osvajanje nova tri boda. Opatijci su bili posebno uvjerljivi u posljednje dvije četvrtine u kojima su doslovce poparali gostujuću mrežu.