DP Slovenije u mini vaterpolu : Opatijcima prvo mjesto u Ljubljani

Opatijci su u svojoj grupi uvjerljivo pobijedili Triglav iz Kranja te mariborski Branik da bi potom u finalu bili bolji i od domaćina Ljubljana Slovana.

Ljubljana – Najmlađi opatijski vaterpolisti do 11 godina osvojili su prvo mjesto na turniru državnog prvenstva Slovenije u mini vaterpolu koji se održao u Ljubljani na bazenu športskog centra Kodeljevo.

Opatijci su u svojoj grupi uvjerljivo pobijedili Triglav iz Kranja te mariborski Branik da bi potom u finalu bili bolji i od domaćina Ljubljana Slovana. Ovo je bio prvi turnir za ovu generaciju opatijskih vaterpolista od kojih je većina prvi puta u životu imala mogućnost okusiti čari natjecanja.