Dva srebra i bronca opatijskim karatistima u Slavonskom Brodu

...ilustracija...

Članovi KK Opatija natjecali su se u šest kategorija i osvojili su dvije srebrne, jednu brončanu te dva plasmana na peto mjesto.

Opatija – Na nedavno održanom međunarodnom karate turniru pod nazivom 25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod nastupili su i opatijski karatisti. Na turniru je sudjelovalo 605 natjecatelja iz 63 kluba i 5 država, a karate klub Opatija nastupio je u kategoriji kadeta i juniora.

Anton Baždarić (kadeti + 70 kg) osvojio je srebrnu medalju, dok je brončanu uzeo u kategoriji juniori +76 kg. Katja Knežević bila je druga u kategoriji kadetkinje do 54 kg dok se u kategoriji  juniorke do 53 kg plasirala na peto mjesto. Također, Karlo Zoričić (juniori – 76 kg) plasirao se na peto mjesto, a Ena Grozdić (kadetkinje – 54 kg) ostala je bez plasmana