Dvije medalje opatijskih karatista na prvenstvu Hrvatske za mlađe uzraste @ Jastrebarsko

david_karate

David Milinovich borio se u kategoriji mlađih učenika do 34 kilograma i osvojio 3. mjesto, a isto je odličje zaslužio Anton Baždarić u kategoriji mlađih kadeta do 57 kilograma.

Opatija/Jastrebarsko – Karate klub Opatija proteklog je vikenda, 14. i 15. ožujka, sudjelovao na Prvenstvu Hrvatske u Jastrebarskom. Natjecanje je bilo namijenjeno mlađim učenicama i mlađim učenicima, učenicama i učenicima te mlađim kadetima i mlađim kadetkinjama.

a_bazdaric_karate

Prvog su dana nastupili učenici i učenice, ukupno njih 210 iz 61 kluba, dok je nedjelja bila rezervirana za 300 mlađih učenika i mlađih učenica te mlađih kadeta i mlađih kadetkinja, iz 67 klubova. Iz opatijskog kluba nastupilo je troje natjecatelja, po jedan u svakoj kategoriji, a osvojili su dvije medalje.