Dvije nove međunarodne medalje za Karate klub Opatija @ Salzburg

karate_klub_salzburg_natjecanje_opatija (2)

Danka Zorić među mlađim seniorkama iznad 60 kilograma osvojila je 3. mjesto, kao i Lucija Peruško u kategoriji juniorki do 59 kilograma.

karate_klub_salzburg_natjecanje_opatija (1)

Salzburg – Opatijske karatistice nastupile su zajedno sa više od 1.200 natjecateljica i natjecatelja na Austrian Junior Openu u Salzburgu. Turnir se održao 21. i 22. lipnja, a bio je namijenjen uzrastima od mlađih učenica i učenika do mlađih seniorki i seniora i to u katama i borbama, pojedinačno i ekipno.

Turnir je u rangu Svjetskog kupa te se kao takav i boduje za Svjetsku rang listu za kadete i kadetkinje, juniore i juniorke te mlađe seniore i seniorke.

Od četiri natjecateljice Karate kluba Opatija, njih dvije je osvojilo medalje. Danka Zorić među mlađim seniorkama iznad 60 kilograma osvojila je 3. mjesto, kao i Lucija Peruško u kategoriji juniorki do 59 kilograma. U istoj je kategoriji Petra Peruško ostala bez plasmana, dok je Maja Zorić, također među juniorkama ali iznad 59 kilograma zaslužila 7. mjesto.

karate_klub_salzburg_natjecanje_opatija (3)