Dvije opatijske medalje na PH za učenike u karateu @ Nedelišće

karate_klub_opatija

Medalje za opatijski karate klub osvojili su Anton Baždarić koji je završio treći među učenicima iznad 46 kilograma, te Nina Janeš koja je među mlađim kadetkinjama do 55 kilograma osvojila broncu.

Nedelišće – Prvenstvo Hrvatske za učenike i učenice te mlađe kadete i kadetkinje održalo se 8. i 9. ožujka u Nedelišću. U prvom je uzrastu sudjelovalo 230 natjecatelja i natjecateljica iz 63 kluba, a među mlađim kadetima i kadetkinjama njih 220 iz 64 kluba.

Karate klub Opatija s troje sudionika osvojilo je dvije medalje. Anton Baždarić nastupio je u dvije kategorije – među učenicima iznad 46 kilograma osvojio je treće mjesto, a među mlađim kadetima do 52 kilograma nije ostvario plasman.

Nina Janeš i Paula Manola borile su se u kategoriji mlađih kadetkinja i to Janeš do 55 kilograma gdje u repasažu osvaja broncu, a Manola u kategoriji iznad 55 kilograma gubi u repasažnoj borbi i ostaje bez plasmana.