vaterpolo_opatija_delfin

U nastavku utakmice redaju se kontranapadi domaćih igrača, a njihova prednost raste iz minute u minutu do konačnih i nevjerojatnih 26 golova razlike. Fotogaleriju s jučerašnje utakmice pogledajte u nastavku teksta.

Kantrida – Opatijski vaterpolisti postigli su najuvjerljiviju pobjedu otkada se takmiče u 1.B HVL deklasiravši momčad Delfina sa čak 29 : 3.

Rovinjski vaterpolisti došli su u Rijeku bez nekolicine ključnih igrača što se pokazalo kao njihov nenadoknadiv hendikep jer u takvom sastavu nisu uspijevali parirati ni u obrani, a niti u napadu, raspoloženim izabranicima trenerskog dvojca Kancijanić – Šimac.

Opatijci su ozbiljno shvatili sraz protiv momčadi od koje su u ne tako davnoj prošlosti znali gubiti ključne bodove za osvajanje naslova prvaka, pa su već u prvoj četvrtini stekli veliku prednost od 5 : 0.

vaterpolo_opatija_delfin _1

U drugom dijelu opatijski vaterpolisti nastavljaju sa rafalnom paljbom po golu nemoćnog Serga a gosti svoj prvi pogodak postižu preko svog najboljeg igrača, ujedno i prvog strijelca prvenstva, Bojana Cara nakon gotovo 12 minuta igre.

U nastavku utakmice redaju se kontranapadi domaćih igrača, a njihova prednost raste iz minute u minutu do konačnih i nevjerojatnih 26 golova razlike. Moramo napomenuti da su se gosti u posljednje dvije četvrtine potpuno predali što je Opatijcima umnogome olakšalo posao. Najefikasniji domaći igrači bili su Štokić i Peroš sa po pet pogodaka te Pavlović, Mudražija i Sanjin Deželjin koji su četiri puta pogađali suparničku mrežu.