hnk_lovran_nk_lokomotiva_2013_rujan (11)

Najveća uzbuđenja dogodila su se u finišu utakmice; domaći u 85. minuti dolaze u vodstvo; na asistenciju Matovine Abram je iz teške pozicije sa lijeve strane uputio precizan udarac koji se od suprotne stative odbio u mrežu za 1:0. Foto.galeriju pogledajte u nastavku teksta.

Lovran – 3. kolo Prve županijske nogometne lige momčadi Lovrana donijelo je domaći sraz sa Lokomotivom. Prvo poluvrijeme utakmice proteklo je u borbenoj i žustroj igri dvaju ravnopravnih protivnika a igra se većim dijelom odvijala između dvaju kaznenih prostora.

Budući da u prvih 45 minuta nije bilo izglednijih prilika, sve što je vrijedno spomena bilo je par udaraca iz daljine sa obje strane no bez opasnosti za vratare Vukića i Kneževića. I u drugom poluvremenu 100-tinjak gledatelja moglo je vidjeti istu sliku; agresivna i žustra igra sa puno trke ali i sa dosta tehničkih pogrešaka kojima je kumovao i neravan i mekan travnjak lovranske Lokve.

Već u sljedećem napadu Lokomotiva je izjednačila; slobodan udarac sa ruba šesnaesterca majstorski je izveo Halilović, pogodio je bliži kut nemoćnog Vukića i rezultat vratio u egal; 1:1. Do kraja utakmice Lovranci su uspjeli još malo pritisnuti goste no bez rezultata.

Momčad Vanje Petrovića u sljedećem kolu putuje na Rab gdje će igrati sa istoimenim domaćinom u nedjelju, 22.rujna u 16 sati.

HNK LOVRAN – NK LOKOMOTIVA 1:1 (0:0)
Glavni sudac: Marko Linić, pomoćnici: Tomislav Frlan i Šegota
Strijelci: Abram 85′ (1:0), Halilović 86′ (1:1)
Žuti kartoni: Periša, Abram, Hlanuda, Ribarić (HNK Lovran), Crnovršanin, Perković (NK Lokomotiva)

HNK LOVRAN: Vukić, Miculinić, Zgodić, Klindić (od 75.Ribarić), Abram, Periša (od 65. Konić), D.Mrđenović (od 46.Rupčić), Matovina, Jurić, Hlanuda, Milardić

NK LOKOMOTIVA: Knežević, Šolaja, Oštrić, Crnovršanin, Mataja, Mijolović, Smolčić (od 70.Halilović), Perković, Jovanović, Fumić, Pribanić (od 57.Imširović)