italija_hrvatska_futsal_reprezentacija_2015

Hrvatska malonogometna reprezentacija @ Opatija

Opatija – Atraktivnu igru punu zanimljivih akcija ponudio je sinoćnji, prijateljski, sraz nacionalnih selekcija Italije i Hrvatske. Stankovićevi izabranici u sportskoj dvorani Marino Cvetković odigrali su odličnu utakmicu u kojoj su se dostojno suprotstavili Italiji i zaslužili više od remija.

Izabranici Mata Stankovića bolje su otvorili susret, a Hrvatska je nakon prvih 20 minuta imala prednost od 2:0 golovima Jelovčića i Perića. Preokret u režiji talijanske reprezentacije dogodio se drugom djelu susreta, kada su aktualni europski prvaci golovima su Giasson u 33. i Schinina u 39.minuti izjednačili rezultat. Ono što svakako veseli je dobra igra naših reprezentativaca u obje utakmice protiv aktualnih europskih prvaka što bi svakako trebao biti poticaj za nadolazeće Europsko prvenstvo u Srbiji.

Talijanska malonogometna reprezentacija @ Opatija

Uz reprezentativce svojih pet minuta pod svjetlima reflektora dobili su Morčići nogometnog kluba Opatija, koji su demonstrirali svoj talent u pauzi između dva poluvremena na opću radost prisutne publike, ali i predstavnika medija. Organizaciju utakmice pomogli su Auro domus, Automatic servis i Grad Opatija.

HRVATSKA – ITALIJA 2:2
Opatija, Sportska dvorana Marino Cvetković
Suci: Nikola Jelić, Saša Tomić, Sendi Soldatić

HRVATSKA: Ivo Jukić, Matija Capar, Jakov Grcić, Toni Jelavić, Duje Bajrušović, Saša Babić, Franco Jelovčić, Dario Marinović, Andrej Pandurević, Duško Martinac, Josip Suton, Franko Bilić, Luka Perić, Maro Đuraš, Matej Horvat, Marinko Šamija, trener: Mato Stanković

ITALIJA: Michele Miarelli, Marco Ercolessi, Sergio Romano, Angelo Schinina, Massimo De Luca, Alessandro Patias, Rodolfo Fortino, Alex Merlim, Mauro Canal, Daniel Giasson, Pablo Arlan Viera, Julio Murilo Ferreira, Francesco Dentini, Vincius Carlos Dos Santos, Vincenzo Milucci, Giuseppe Micoli, trener: Roberto Menichelli

STRIJELCI: 1:0 Jelovčić (5′), 2:0 Perić (13′), 2:1 Giasson (33′), 2:2 Schinina (39′)

[FOTOGALERIJA] – Prijateljska malonogometna utakmica – Italija vs. Hrvatska (Foto Luigi)

[FOTOGALERIJA] – Prijateljska malonogometna utakmica – Italija vs. Hrvatska @ Opatija