labinska_republika_turnir_judo_klub_rijeka_2016

Na natjecanju je nastupilo 379 natjecatelja iz 24 kluba, a osim domaćih predstavnika boje svojih zemalja branili su judaši iz Slovenije, Italije i Slovačke. Nekoliko fotografija s turnira pogledajte na ovom linku

labinska_republika_turnir_judo_klub_rijeka_2016_1

Labin – Na 31. Međunarodnom kupu ”Labinka republika“, održanom prošle subote u sportskoj dvorani Mate Blažina, natjecatelji judo kluba Rijeka osvojili su 2. mjesto u ukupnom poretku.

David Horvat, Luka Franulović, Helena Stanišić, Katarina Miklić, Lucija Grozdanić, Bartol Oršić, Dominik Likić, Marino Arzon, Lara Šušnić, Ena Brkić, Luka Viljušić, Antonio Funarić, Žak Buneta, Andrej Paušić, Borna Rošić, Klara Mura, Meg Buneta, Ena Brkić, Mak Vehabović, Lordan Predovan, Adrian Grdinić, Roko Tomljanović, Deni Uršičić, Lino Brkić, Fran Adžić, Renato Baričevac, Nikola Šaponja, Dario Barešić i Kenan Palangić branili su boje Judo kluba Rijeka, javio je Slaviša Bradić, tajnik JK Rijeka.