[FOTO] Nogometaši Opatije upisali remi protiv Solina

Nekoliko fotografija s utakmice pogledajte u nastavku

Rijeka – Nogometaši Opatije u današnjem susretu protiv Solina upisali su remi. Prema pokazanom i viđenom gosti su bili bolji u prvom dijelu, dok je domaćinima pripalo drugo. Trener Bogolin nije mogao računati na veliki broj igrača, a na klupi su sjedila samo šestorica igrača i vratar. Prvi pogodak pao je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Durdov je odigrao povratnu loptu, po Jukićevu udarcu sa 17 metara lopta je zapela u bloku i završila u desnom donjem kutu opatijskog vratara za 0:1. Početak drugog poluvremena pripao je Opatijcima, koji su dominaciju okrunili pogotkom u 68. minuti. Elvir Maloku ubacio je iz kuta, a Belančić glavom loptu skrenuo u mrežu za konačnih 1:1.