[FOTO] Nogometaši Opatije upisali uvjerljivu pobjedu protiv Intera

Mrežu su tresli Bilobrk, Ivančić i Bjelanović…

Rijeka – Nogometaši Opatije uvjerljivom pobjedom s 3:0 svladali su Inter iz Zaprešića. Tijekom cijele utakmice ekipa Zorana Bogolina u potpunosti je kontrolirala utakmicu i uvjerljivijom igrom odigrala susret te navijestila zanimljivu sezonu! Prvi pogodak pao je u 11. minuti kada je Elvir Maloku stvorio višak na ulasku u kazneni prostor, Bilobrk je pratio razvoj situacije, uklizao i gurnuo loptu u mrežu – 1:0. Tri minute kasnije, nakon indirekta lopta se odbila od zida, Ivančić je pogodio mrežu za 2:0. Od 64. minute gosti su igrali s igračem manje. Do trećeg pogotka prošlo je desetak minuta, a za konačnih 3:0 mrežu je tresao Bjelanović na Bogolinovu asistenciju.