FOTO Opatijci dočekali Vinogradar – Remi na Kantridi

Nekoliko fotografija s utakmice pogledajte u nastavku teksta…

Rijeka – Današnji susret Opatije i Vinogradara završio je podjelom bodova. Pred dvjestotinjak gledatelja Opatijci su poveli pogotkom Ugrine u 43′ minuti, da bi gosti izjednačili u 68. minuti nakon neopreznog dodavanja Ismailia. Tri minute kasnije, pogodak za goste postigao je Banić. Dodatni problem Opatijcima stvorio je Lazić, kada je nakon neopreznog starta dobio drugi žuti karton, nakon čega su domaćini nastavili s igru s igračem manje. Gol za domaćine, u 84. minuti postigao je Pejanović, koji je nakon Ismailijevog ubačaja pospremio loptu u gostujuću mrežu.

Do kraja utakmice Opatijci su imali dvije šanse za preokret, ali je nedostajalo malo sreće.

OPATIJA – VINOGRADAR 2:2
Stadion na Kantridi
Gledatelja: 200
Sudac: Marin Buvinić (Umag)
Strijelci: 1:0 Ugrina (43′), 1:1 Prijić (68′), 1:2 Banić (71′), 2:2 Pejanović (84′)
Žuti kartoni: Kovačević (Opatija), Ivkovčić, Banić (Vinogradar)
Crveni karton: Lazić (78′)

OPATIJA: Iveša, J. Rudan, Kovačević, Vlatković, Jukičić, Šegon (od 55′ Ismaili), Flego (od 64′ Pejanović), Lazić, Bertoša, Ugrina, Furijan

VINOGRADAR: Šolčić, Povrženić, Bagarić, Ivkovčić, Handžić (od 80′ Kelava), Prijić, Banić, Grdenić (od 66′ Vukić), Rajnović (od 46′ Čakarun), Dučkić, Mislimi