nk_opatija_osijek-1…nogometaši Opatije pokazali su veliku želju, ali falilo je malo sreće…
…drugo poluvrijeme donijelo je puno zanimljiviju igru Opatije…
…video isječak donosimo uskoro, fotografije s utakmice pogledajte u nastavku…

Opatija – Kako je trener Bogolin i najavio, opatijski nogometaši bili su dostojni protivnici ekipi prvoligaša iz Osijeka, te su minimalnim porazom ispali iz ‘utrke’ pokal, u šesnaestini finala Kupa Hrvatske.
Nade za daljnjim plasmanom u osminu finala trajale su do 39. minute kada je usamljeni Vrgoč primio loptu uz lijevu aut liniju, napravio nekoliko koraka i prizemnim udarcem na vrhu peterca pronašao Vidakovića, koji je bio precizan i bez većih poteškoća poslao loptu iza leđa nemoćnog Vukića – 0:1.
Do prvog pogotka igralo se je između dva kaznena prostora, u kojem su gosti neuspješno pokušavali probiti čvrsti blok ispred vratiju domaćina. Svoju prvu priliku iz kontre, domaći igrači, dočekali su u 15. minuti, dok je nova prijetnja Opatije stigla je u 22. minuti.
Drugo poluvrijeme donijelo je puno zanimljiviju igru Opatije koja je iskoristila potpunu nezainteresiranost gostiju i u nekoliko situacija opasno zaprijetila gostujućoj obrani, a sama završnica u potpunosti je pripala domaćinu. Čestitke domaćim igračima za borbenost i angažiranost, pogotovo u drugom poluvremenu, u kojem Osječanima nisu dozvolili niti jedan ozbiljniji udarac prema golu.
NK OPATIJA – NK OSIJEK 0 : 1
Sudac: Marin Vidulin (Kanafanar)