FOTO Opatijci upisali uvjerljivu pobjedu protiv Jadrana

Kako je protekao susret na opatijskom campu provjerite u velikoj fotogaleriji…

Opatija – Nogometaši Opatije uvjerljivo su na domaćem travnjaku svladali ekipu Jadran-Poreč. Od pet pogodaka tri su postignuta iz penala. U 14′ s bijele točke siguran je bio Bogolin, a do izjednačenja također iz penala goste je doveo Miljanić u 20′. Desetak minuta kasnije Matulja je povisio na 2:1, dok je Pejanović u 34′ minuti postigao pogodak za rezultat od 3:1 s kojim je završeno prvo poluvrijeme. Konačnih 4:1 postavio je mladi Bogolin ponovno iz jedanaesterca u 76′ što je i ostao konačan rezultat današnjeg susreta.

Ovom pobjedom Opatija je ostala na vrhu tablice, dok je Rudar koji je vodio donedavno pao sa samo jednom pobjedom u posljednjih pet utakmica. U posljednja tri kola Opatijci su nanizali tri pobjede zaredom te ‘bježe’ bod Grobničanu i Rudaru, a imaju utakmicu manje…

OPATIJA – JADRAN-POREČ 4:1
Igralište Opatija
Gledatelja: 80
Sudac: Miran Maržić (Rijeka)
Strijelci: 1:0 Bogolin (14′-11m), 1:1 Miljanić (20′-11m), 2:1 Matulja (31′), 3:1 Pejanović (34′), 4:1 Bogolin (76′-11m)
Žuti kartoni: Matulja, Glavaš, Furijan (Opatija)

OPATIJA: Iveša, J. Rudan, Jukičić, Lucić (55 Lazić), Malinić, Bertoša, Furijan, Glavaš, Bogolin, Matulja (48 T. Rudan), Pejanović (74 Kovačević)

JADRAN-POREČ: Pavlić (46 Sabatti), Leko, Ilić, Mofardin (78 Herak), Užila, Miljanić, Vlizlo, Šegon, Videkić, Banić (57 Mendiković), Radman