FOTO Prvenstvo Primorsko-goranske županije u judu okupilo 179 natjecatelja

U ukupnom poretku klubova prvo mjesto zauzeo je JK Rijeka, drugo mjesto pripalo je JK Kvarner, treće JK Krk… Fotogaleriju s natjecanja pogledajte u nastavku…

Rijeka – Prvenstvo Primorsko-goranske županije u judu održano prošle subote okupilo je 179 natjecatelja iz šest klubova. U ukupnom poretku klubova prvo mjesto zauzeo je JK Rijeka, drugo mjesto pripalo je JK Kvarner, treće JK Krk, četvrto JK Samuraj iz Bakra, peto JK Liburnija iz Opatije, a šesto JK Lošinj iz Malog Lošinja. Uz natjecanje u borbama održano je natjecanje i u katama te natjecanje u parternoj borbi (Ne-waza).

DJEVOJČICE U8 (2011 i mlađe)

-24kg

  1. Ena Turnšek – Rijeka
  2. Ribarić Viktorija – Krk
  3. Mavrić Lara – Krk
  4. Neli Starčević – Rijeka

-32kg

  1. Tadić Rose – Kvarner
  2. Klara Fabijanić – Rijeka

-36kg

  1. Polonijo Luce – Krk
  2. Karin Turina – Samuraj

DJEČACI U8 (2011 i mlađi)

-24kg

  1. Andro Dorić – Liburnija
  2. Gabrijel Šalajić – Rijeka
  3. Jakov Komes – Rijeka
  4. Svačić Nikola – Kvarner

-27kg

  1. Ivano Belečić – Rijeka
  2. Fabio Turina – Samuraj
  3. Ivan Pribanić – Samuraj
  4. Tancabelić Karlo – Krk

-30kg

  1. Nikša Trinajstić – Rijeka
  2. Mislav Baričević – Rijeka
  3. Leon Marušić – Rijeka
  4. Roko Ševerdija – Rijeka

-34kg

  1. Moreno Malinić – Kvarner
  2. Karlo Saršon – Rijeka
  3. Mileusnić Luka – Kvarner
  4. Krnjajić Luka – Kvarner

-38kg

  1. Plazibat Mihael – Kvarner
  2. Kosić Josip – Kvarner

DJEVOJČICE U10 (2010, 2009)

-32kg

  1. Vignjević Lucija – Liburnija
  2. Bonifačić Romana – Krk
  3. Ema Mirčeta – Rijeka
  4. Mavrinac Andrea – Samuraj

-36kg

  1. Brajović Greta – Rijeka
  2. Noemi Sarajlić – Rijeka
  3. Ridžal Nadia – Rijeka
  4. Blajić Magdalena – Lošinj

+44kg

  1. Kjara Pejić – Rijeka

DJEČACI U10 (2010, 2009)

-30kg

  1. Niko Stošić – Rijeka
  2. Dujmović Denis – Krk
  3. Mička Ruben – Kvarner
  4. Fran Srdić – Rijeka

-34kg

  1. Jakov Bodiš – Lošinj
    2. Keranović Daric – Krk
    3. Košpić Neo – Kvarner
    3. Mateo Manester – Kvarner

-38kg

  1. Malinić Mario – Kvarner
    2. Horvat Gabrijel – Rijeka
    3. Leo Beleš – Rijeka
  2. Vicić Fran – Samuraj

-42kg

  1. Emšo Danis – Rijeka
  2. Česen Toni – Rijeka
  3. Lukas Zajec – Rijeka

-46kg

  1. Tian Ramić – Liburnija
  2. David Klemenčić – Samuraj

+50kg

  1. Ivan Faledžić – Lošinj

DJEVOJČICE U12 (2008,2007)

-36kg

  1. Klara Cota – Rijeka
  2. Jakovljević Lucija – Krk
  3. Mička Alesia – Kvarner
  4. Katarina Begić – Lošinj

-48kg

  1. Mavrić Sara – Krk
  2. Ena Čosić – Kvarner
  3. Kjara Pejić – Rijeka

DJEČACI U12 (2008,2007)

-38kg

  1. Noel Pomazan – Rijeka
  2. Noah Pomazan – Rijeka
  3. Mihajić Nikola – Krk
  4. Jakov Rubinić – Rijeka

-42kg

  1. Arman Ridžal – Rijeka
  2. Patrik Predović – Kvarner
  3. Nino Kurević – Rijeka
  4. Renato Bevandić – Rijeka

-46kg

  1. Škopac Jakov – Kvarner
  2. Kurnoga Ivor – Kvarner
  3. Tibor Požgaj – Samuraj

-55kg

  1. Vedran Šaponja – Rijeka
  2. Karlo Perica – Rijeka
  3. David Horvat – Rijeka
  4. Vidović Toni – Kvarner

-60kg

  1. Benaš Paulo – Kvarner
  2. Dujmović Dario – Krk

+60kg

  1. Kavazović Iman – Krk
  2. Uglješić Luka – Krk
  3. Borna Markanović – Rijeka

DJEVOJČICE U14 (2005,2006)

-44kg

  1. Miklić Katarina – Rijeka
  2. Brkljač Lena – Krk

-48kg

  1. Stanišić Helena – Rijeka
  2. Ivana Vignjević – Liburnija
  3. Petra Uković – Liburnija

-57kg

  1. Lucija Grozdanić – Rijeka

MLAĐE KADETKINJE U16 (2003, 2004)

-52kg

  1. Lara Šušnić – Rijeka

-57kg

  1. Radmilo Laura – Krk
  2. Lucija Grozdanić – Rijeka
  3. Zuzic Tia – Krk

-63kg

  1. Ena Brkić – Rijeka
  2. Altumbabić Edina – Kvarner

DJEČACI U14 (2005,2006)

-42kg

  1. Borna Arapinec – Samuraj
  2. Bartol Oršić – Rijeka
  3. Idžan Mateo – Kvarner
  4. Mazur Matej – Krk

-60kg

  1. Marino Arzon – Rijeka
  2. Manester Borna – Kvarner

-66kg

  1. Drpić David – Rijeka
  2. Galjanić Marino – Krk

MLAĐI KADETI U16 (2003,2004)

-60kg

  1. Luka Viljušić – Rijeka
  2. Kosić Fran – Krk
  3. Jurešić Antonio – Krk

-73kg

  1. Labađuk Karlo – Krk
  2. Marko Drozdek – Rijeka
  3. Antonio Babić – Samuraj
  4. Ivan Ilanić – Samuraj

KADETKINJE U18 (2001,2002)

+57KG

  1. Tea Car – Kvarner
  2. Klara Mura – Rijeka

SENIORI

-73kg

  1. Mario Isakov – Samuraj
  2. Lordan Sudimac Grbac – Kvarner
  3. Marko Spišić – Kvarner

-81kg

  1. Deni Uršičić – Rijeka
  2. Duško Ratković – Kvarner
  3. Luka Babić – Rijeka
  4. Lordan Predovan – Rijeka

-90kg

  1. Herić Leo – Krk
  2. Dario Barešić – Rijeka
  3. Nikola Šaponja – Rijeka
  4. Kenan Palangić – Rijeka

NE WAZA

-73kg

  1. Mario Isakov – Samuraj
  2. Benjamin Kolega – BJJ Rijeka
  3. Lordan Predovan – Rijeka
  4. Marko Drozdek – Rijeka

-81kg

  1. Herić Leo – Krk
  2. Nikola Šaponja – Rijeka
  3. Dario Barešić – Rijeka

-90kg

  1. Dragan Janković – BJJ Rijeka
  2. Deni Uršičić – Rijeka
  3. Luka Babić – Rijeka
  4. Mario Mičetić – Rijeka

Prvenstvo Primorsko-goranske županije U Judu Okupilo 179 Natjecatelja

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Content is protected !!