fiumanka_2015_regata_more_maxi_shining_jedrenje_1

Posada maxi krstaša ‘Umago Maxi Shining’, sa skiperom Željkom Perovićem, slavila je i na 16. izdanju riječke ‘Fiumanke’ prošavši ciljnu ravninu u Riječkoj luci za 3 sata i 28 minuta i 14 sekundi! Nakon sportskog dijela i podjele priznanja uslijedila je zabava uz Koktelse i Gustafe! Veliku fotogaleriju s regate i koncerta pogledajte na ovom linku

fiumanka_2015_regata_more_maxi_shining_jedrenje

Rijeka – Ovogodišnja ‘Fiumanka’ okupila je 206 jedrilica, s 2000 sudionika, a jedrili su svi – od malenih, obiteljskih jedrilica do krstaša koji obaraju svjetske rekorde. Posada maxi krstaša ‘Umago Maxi Shining’, sa skiperom Željkom Perovićem, slavila je i na 16. izdanju riječke ‘Fiumanke’ prošavši ciljnu ravninu u Riječkoj luci za 3 sata i 28 minuta i 14 sekundi!

Drugo mjesto pripalo je jedrilici ‘Molo Longo-Tutta Trieste’ za čijim je kormilom bio Rajko Kujundžić (3:36:36), a treće krstašu ‘Go to Barcolana’ (3:39:30) koju je predvodio Mitija Gialuz.

NOVA TV sa skiperom Mladenom Babcem, nakon dva dana jedrenja, pobjednik je Europske medijske regate. Drugo mjesto osvojila je ekipa RTV SLO, a treće Kanala Ri.

Nakon sportskog dijela i podjele priznanja uslijedila je zabava uz Koktelse i Gustafe! Veliku fotogaleriju s regate i koncerta pogledajte na ovom linku