rijeka_dinamo_2015_remi_kantrida (31)

Nogometaši Rijeke remizirali su protiv Dinama (2:2) u utakmici 27. kola MAXtv Prve lige. Rijeka je izborila bod u infarktnoj završnici. Veliku fotogaleriju s Kantride pogledajte na ovom linku!!!

Rijeka – Zanimljiv susret odigran je danas na Kantridi, a rezultatska neizvjesnost trajala je doslovno do posljednje sekunde susreta. Pri gol postigao je Bekim Balaj u 30′. Brza akcija Rijeke okončana je oštrim ubačajem Leovca. Eduardo je kratko zaustavio loptu, braniči Dinama nisu uspjeli očistiti opasnost i Balaj je iz neposredne blizine gurnuo loptu u mrežu.

rijeka_dinamo_2015_remi_kantrida (32)

Hladan tuš za Rijeku stigao je odmah na otvaranju drugog poluvremena. Fernandes je proigrao Pjacu koji je izbjegao zaleđe i matirao Vargića – 1:1.

U 82′ minuti Machado je ubacio loptu iz prekida, a nakon velike gužve Sigali je pospremio loptu u mrežu za rezultat 1:2. U 90′ nakon kornera i odbijanca Vešović nije stigao pospremiti loptu u gol, ali je zato Josipa Radošević, sjajno potegnuo s 25 metara i pospremio loput iz leđa Dinamovog vratara za konačnih 2:2.

Veliku fotogaleriju s Kantride pogledajte na ovom linku!!!