Kvalitetnijom se pokazala ekipa Rječine koja je svoju dominaciju pretočila u zasluženu pobjedu. Sljedeće kolo ekipa NK Muna gostuje u Mošćeničkoj Dragi.

Mune – U svom prvom nastupu u 1. ŽNL pred domaćom publikom ekipa Muna poražena je s rezultatom 0-3. Kvalitetnijom se pokazala ekipa Rječine koja je svoju dominaciju pretočila u zasluženu pobjedu. Isto tako treba priznati da su gosti s Grobnika od četiri prilike realizirali tri, a da s druge strane domaćin tijekom cijele utakmice nije ozbiljnije zaprijetio vrataru Fugošiću.

Početnih 30-ak minuta proteklo je u odmjeravanju snaga na sredini terena bez pravih prilika. Tada je za 0-1 u 35.min. pogodio I. Marohnić nakon olako izgubljene lopte domaćina na sredini terena, te osigurao svojoj ekipi prednost na poluvremenu.

U drugom djelu trener domaćina pokušao je uvesti nešto svježine uvođenjem novih igrača, međutim stvari se nisu promijenile. Naprotiv, gosti u 53.min povećavaju svoje vodstvo preko Zuraka nakon udarca iz kuta, a u 73.min Barčić koristi poklon domaćeg vratara te postavlja konačnih 0-3.

Sljedeće kolo ekipa NK Muna gostuje u Mošćeničkoj Dragi.

NK Mune – NK Rječna 0:3 (0:1)
Stadion: ”Crikvena Draga“