FOTO Šokantna utakmica donijela prve bodove – Zamet na domaćem terenu svladao Sesvete

Prve premijerligaške bodove Zamet je upisao uz veliki preokret u samom finalu jučerašnjeg rukometnog ogleda, pobijedivši s tijesnih 29:28 goste iz Sesveta. Atmosferu s parketa i tribina pogledajte u našoj fotogaleriji u nastavku.

Rijeka – Nakon poraza u prvoj utakmici nove sezone, u prošlom kolu, Rukometni klub Zamet jučerašnju premijeru na domaćem terenu „začinio“ je pobjedom protiv Sesveta nakon uzbudljve utakmice i dramatične završnice.

Prve premijerligaške bodove Zamet je upisao uz veliki preokret u samom finalu jučerašnjeg rukometnog ogleda, pobijedivši s tijesnih 29:28 goste iz Sesveta. Tijekom čitave utakmice dvije su ekipe uglavnom izmjenjivale „gol za gol“, držeći se uglavnom u rezultatskom egalu, a najvćeu prednost ostvarile su Sesvete sredinom drugog dijela kada su pobjegle Zamećanina na četiri poena razlike – 18:22.

No, Zamećani su se vratili u igru, izjednačili i sedam minuta prije kraja stigli do vodstva 25:24, koje su uspjeli zadržati do samog kraja. Atmosferu s parketa i tribina pogledajte u našoj fotogaleriji na ovom LINKU.