FOTO Tenis klub Opatija – Održano klupsko pojedinačno prvenstvo 2020.

FINALISTI: Davor Kostelić, Goran Popović, Zdravko Walter, Petar Popić, Igor Lovrinov i Ivor Eržišnik

Teniska fešta završila je ukusnim roštiljem u organizaciji kafića Tenis, a fotogaleriju s podjele pehara pogledajte u nastavku teksta…

Opatija – Nakon petnaest dana kvalifikacija, prekjučer su odigrana tri finalna susreta pojedinačnog prvenstva tenis kluba Opatija za 2020. godinu. Nastupilo je 46 članova u dvije kategorije 50+ i 50- i utješne skupine 50- i 50+ !

Poraženi iz skupina odigrali su susrete u utješnim skupinama. Finale utješne skupine 50- odigrat će se tijekom sljedećeg tjedna u kojem igraju Dora Biondić i Josip Raiter. Cijeli turnir obilovao je lijepim i interesantnim susretima. Najkvalitetniju susreti su, naravno, bili oni u skupini 50- ! No, puno je važnija jedna predivna atmosfera, prožeta zabavom i takmičarskim nabojem.

U finalu 50+ igrali su Davor Kostelić i Igor Lovrinov, a u kategoriji 50- Goran Popović i Ivor Eržišnik. I jedno i drugo finale završilo je Tie-break gemom! Neizvjesno do samoga kraja i pobjednika je odlučila jedna lopta. U finalu utješne skupine 50+ sastali su se Zdravko Walter i Petar Popić. Pobjednik je Walter Zdravko.

Pehare je pobjednicima uručivao Zoran Uzelac član Upravnog Odbora Kluba. Teniska fešta završila je ukusnim roštiljem u organizaciji kafića Tenis.

Održano Klupsko Pojedinačno Prvenstvo 2020.