FOTO U gradu Opatiji održan prijem za uspješne sportaše

Kako je protekao prijem provjerite u priloženoj fotogaleriji…

Opatija – Polugodišnje primanje Grada Opatije i Sportskog saveza grada Opatije za uspješne sportaše održano je jučer u uredu gradonačelnika.

Sportaše koji su ostvarili značajne rezultate na državnim i međunarodnim natjecanjima primili su gradonačelnik Ivo Dujmić i predsjednik Sportskog saveza grada Opatije Fernando Kirigin, koji su im čestitali na sportskim uspjesima i uručili prigodne darove.

– Upravo su sportaši koji postižu izvanredne rezultate na natjecanjima i predstavljaju zemlju, grad ili svoj klub, naši najbolji promotori. Postižući odlične rezultate i plasirajući se u sam vrh sportskih ljestvica, sportaši, uz izvrsne rezultate šalju i poruke o gradu iz kojeg potječu, naglasio je gradonačelnik Ivo Dujmić te napomenuo da će rado podržati inicijativu Gradskog vijeća za uvođenjem gradskih sportskih stipendija.

Uz čestitke na sjajnim rezultataima ostvarenim u prvoj polovici godine, predsjednik Sportskog saveza grada Opatije Fernando Kirigin istaknuo je da SSGO jamči stalnu potporu opatijskim sportskim klubovima, osobito onima koji ostvaruju vrhunske sportske rezultate te objavio da se njegov osmogodišnji mandat na čelu krovne opatijske sportske organizacije bliži kraju, ali će se i kao predsjednik Gradskog vijeća zalagati za što bolji status sporta u grad…

Za svoj sportski uspjeh nagrađeni su sljedeći sportaši…

Dora Biondić  (Teniski klub Opatija)

  1. mjesto na Prvenstvu Hrvatske u kategoriji U12 i 1. mjesto u parovima na Prvenstvu Hrvatske u kategoriji U12

David Milinovich (Karate klub Opatija)

  1. mjesto na Prvenstvu Hrvatske u kategoriji mlađih kadeta -45kg

Iva Kukuruzović (Streljački klub DVD Opatija)

  1. mjesto pojedinačno juniorke Lige Hrvatske HSS-a, 1. mjesto pojedinačno SZP- kadetkinje na Prvenstvu Hrvatske te 1. mjesto ekipno Lige Hrvatske, disciplina 10m serijska zračna puška u kategoriji juniorki

Ana Kukuruzović (Streljački klub DVD Opatija)

  1. mjesto ekipno Lige Hrvatske, disciplina 10m serijska zračna puška u kategoriji juniorki

Natali Voskion (Streljački klub DVD Opatija)

  1. mjesto ekipno Lige Hrvatske, disciplina 10m serijska zračna puška u kategoriji juniorki

Pamela Gubo Samarđić ( Streljački klub DVD Opatija )

  1. mjesto pojedinačno Lige Hrvatske, disciplina 10m serijska zračna puška i 1. mjesto ekipno Lige Hrvatske, disciplina 10m serijska zračna puška u kategoriji seniorki

Raisa Gojak (Streljački klub DVD Opatija)

  1. mjesto ekipno Lige Hrvatske, disciplina 10m serijska zračna puška u kategoriji seniorki

Matea Kršanac (Streljački klub DVD Opatija)

  1. mjesto ekipno Lige Hrvatske, disciplina 10m serijska zračna puška u kategoriji seniorki

Bridge sportski klub Opatija (Slobodan Simić, Luka Kesić, Hristo Hristov i Andrea Stanković)

  1. mjesto A-lige Hrvatske za sezonu 2018./2019. godine

Kristian Kolaj (Kickboxing klub – „Opatija Fight Club“)

  1. mjesto na Prvenstvu Hrvatske u disciplini K-1 -57kg u kategoriji seniora i 1. mjesto na Prvenstvu Hrvatske u disciplini kick light -63kg u kategoriji seniora

Leon Buršić (Karate klub Opatija)

  1. mjesto u katama na balkanskom prvenstvu u kategoriji mlađih kadeta -40kg

Gala Zukić (Speed badminton klub Pešekani )

  1. mjesto na turniru world master serije 1000 bodova na 11. Ico Crossminton Slovenian Open i 1. mjesto na turniru world master serije 1000 bodova Ico Crossminton German Open

Sanja Lotspaich (Športsko ribolovni klub Ičići)

  1. mjesto ekipno na svjetskom prvenstvu u surfcastingu (lov štapom s obale)

U Gradu Opatiji Održan Prijem Za Uspješne Sportaše

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

 

error: Content is protected !!