[FOTO] U pripremnoj utakmici protiv Domžala nogometaši Rijeke upisali minimalnu pobjedu

Fotogaleriju koju smo snimili na današnjem susretu pogledajte u nastavku teksta….

Rijeka – U prvoj pripremnoj utakmici uoči nove sezone, odigranoj na pomoćnom terenu unutar kampa HNK Rijeka, Nogometaši Rijeke pobijedili su Domžale 1:0

Jedini pogodak na utakmici postigao je Robert Mudražija u 30. minuti susreta. Riječki veznjak presjekao je jednu loptu na sredini terena, povukao prema naprijed i s vrha kaznenog prostora okušao udarac koji je završio u donjem desnom kutu gostujućeg vratara.

U ponedjeljak, 28. lipnja, ekipa odlazi u Kranjsku Goru gdje će boraviti do 9. srpnja.

U Sloveniji će igrati protiv Žiline (Kranjska Gora, 30. lipnja), Wolfsbergera (Austrija, 3. srpnja), Triglava iz Kranja (Kranjska Gora, 8. srpnja) i MTK iz Budimpešte (Kranjska Gora, 9. srpnja). Nova sezona u HNL-u počinje 17. srpnja, kada Rijeka na Rujevici igra protiv Gorice, nakon čega slijedi prva (22. srpnja) utakmica 2. pretkola Konferencijske lige, Rijeka igra protiv pobjednika para 1. pretkola Sant Julià (Andora) – Gzira United (Malta).