FOTO Uspješna premijera Rijeka pobjedom 3:1 nadmašila slovenski Bravo u prvoj pripremnoj utakmici @ Rujevica

Ključni kreator igre bio je Antonio Mirko Čolak, koji je zabio dva lijepa pogotka Slovencima u 70. i 82. minuti, dok je mrežu gostiju prvi načeo Petar Mamić fantastičnim golom u 56. minuti. Za Bravo je počasni pogodak postigao Žagar-Knez u 90. minuti.

Rijeka – Prva pripremna utakmica, koju su večeras odigrali na pomoćnom igralištu rujevičkog kampa, bila je uspješna za nogometaše Rijeke. Nakon prvog poluvremena u kojem su gosti iz slovenskog novog prvoligaša Brava bili bolji, drugo poluvrijeme s novom postavom donijelo je sasvim drugačiju situaciju na terenu.

Dvije različite ekipe pružile su i dvije različite igre – Rijeka je u prvom poluvremenu izgledala daleko nemoćnije, dok su u drugom imali prilike i uvjerljivijom pobjedom zaključiti prvi probni susret. Prvih 45 minuta odigrali su Prskalo, Raspopović, Punčec, H. Smolčić, Štefulj, Lepinjica, Kvržić, Halilović, Pavičić, Vuk i Acosty, a drugih Pandur, Galešić, Župarić, Mamić, Capan, Pavelić, Bušnja, Gorgon, Štefulj i Čolak.

Uspješna Premijera Rijeka Pobjedom 3:1 Nadmašila Slovenski Bravo U Prvoj Pripremnoj Utakmici @ Rujevica