FOTO/VIDEO Humanitarno i maškarano: Lovranske glave osvojile Liburnijski malonogometni turnir @ Kastav

Podsjetimo, turnir ima i humanitarni dio pod imenom „Mladi za mlade“, koji se ove godine odvija pod motom „Svi za Vita“, a sva prikupljena sredstva usmjerena su malom Kastavcu Vitu Vlahu koji boluje od leukemije i dijabetesa.

Kastav – Jubilarno, 15. izdanje Liburnijskog maškaranog malonogometnog turnira, nakon matuljskog natjecanja mladih uzrasta, u Kastvu je okupilo 16 seniorskih ekipa.

Nakon razigravanja u četiri skupine, u četvrtfinale su prošle ekipe Vatrogasci, Lovranske Glave, Brseč, Zametski zvončari, Carpe Diem, Tužna djeca, Retro (P)Ičići te Fantina. U polufinalnim susretima Lovranske glave pobijedile su Brseč 5:3, a Fantina Tužnu djecu 0:3.

Tako su se u finalu susreli Lovranci i ekpa Fantine, a „Glave“ su bile uspješnije i uz visokih 3:0 zasluženo uzele prvo mjesto na turniru. Brsečani su u susretu za 3. mjesto svladali Tužnu djecu.

Humanitarno I Maškarano: Lovranske Glave Osvojile Liburnijski Malonogometni Turnir @ Kastav

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

FOTO Mali nogometaši pokazali veliko znanje i srce: Održan 15. Liburnijski mašakarani malonogometni turnir