FOTO/VIDEO Liburnijski EL classico pripao je gostima – Kovačević za pobjedu Drage protiv Lovrana

Dojmove s utakmice i izjave trenera pogledajte u priloženim video prilozima i velikoj fotogaleriji…

Lovran – Lovranska Lokva ugostila je danas još jedan Liburnijski EL classico koji je ovog puta pripao ekipi iz Mošćeničke Drage. Seniori NK Drage tako su iskoristili svoju priliku kada je Pino Kovačević u 19. minuti zatresao mrežu domaćina za 0:1.

Drugo poluvrijeme, koje je obilovalo prekidima i prekršajima, pripalo je Lovrancima, a unatoč njihovim nastojanjima gol nisu uspjeli zabiti.

LOVRAN – DRAGA 0:1