[FOTO/VIDEO] Na Crikvenoj Dragi domaćini upisali pobjedu – Nogometaši Matulja s 4:2 uspješniji od Lovrana

Što su još Šneler i Pulić poručili te što smo zabilježili u Munama provjerite u priloženoj galeriji i video prilogu…

U 14. kolu Prve županijske nogometne lige čak dva susreta odgođena su zbog epidemiološke situacije. Tako se nije igrala utakmica Draga – Goranin, zbog pojave koronavirusa u redovima Goranina, kao ni utakmica Lošinj – Klana, zbog pojave koronavirusa u redovima Klane.

Mune – Igralište Crikvena Draga ugostilo je danas Liburnijski derbi, a snage su odmjerili seniori Matulja i Lovrana. Šest golova ukupan je rezultat nakon 90 minuta igre na prilično teškom terenu i u borbenoj utakmici.

Trošelj je načeo mrežu gostiju u 20. minuti, nakon čega je Starčić izjednačio za 1:1. Drug gol postigao je Džaja u 45. minuti, a Rupčić je izjednačio samo dvije minute poslije. Za vodstvo gostiju i konačni rezultat pobrinuo se Šneler koji je mrežu tresao u 65′ i 89′.

– Jako težak teren i jak protivnik, a pobjeda je zaslužena, istaknuo je Karlo Šneler kapetan Matulja, dok se trener Lovrana, Denis Pulić osvrnuo na problem golmana.

– Problem je što nemamo golmana, ali u ovom slučaju ga ne možemo kriviti za neke golove. Oni su svoje prilike iskoristili, imali su četiri udarca u okvir i postigli su nam četiri pogotka, mi smo tri puta išli na golmana i nismo zabili, istaknuo je Pulić.

A što su još Šneler i Pulić poručili te što smo zabilježili u Munama provjerite u priloženoj galeriji i video prilogu…

MATULJI – LOVRAN 4:2
Igralište Crikvena Draga
Sudac: Saša Piljić (Rijeka)
Strijelci: 1:0 Trošelj (20), 1:1 Starčić (34), 2:1 Džaja (45), 2:2 Rupčić (47), 3:2 Šneler (65), 4:2 Šneler (89)
Žuti kartoni: Žiganto, Kruezi, Mrđenović (Lovran)

MATULJI: Torbarina, Ljevar, Kalanj, Tursunović, Trošelj, Đuran, Bonicioli, Hrvatin (46′ Latinčić), Džaja, Šneler, Posarić.
LOVRAN: D. Mrđenović, Rupčić, M. Mrđenović, Bitanga, Žiganto, Kruezi, Mohorovičić, Srok, Starčić (76′ Kumičić), Periša (57′ Ferenčak), Vidmar.

Nogometaši Matulja S 4:2 Uspješniji Od Lovrana

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank