FOTO/VIDEO Nogometaši Orijenta 1919 preokretom u drugom poluvremenu svladali Opatiju

Kako je protekao susret na opatijskom campu provjerite u priloženoj fotogaleriji i video isječku…

Opatija – Nogometaši Orijenta 1919 slavili su u jučerašnjem prijateljskom susretu protiv Opatije. Prvo poluvrijeme po prikazanoj igri i ranom pogotku pripalo je Opatijcima, dok je u nastavku bila bolja momčad sa Sušaka.

Pogodak u 10′ za Opatiju postigao je Lucić, gol za izjednačenje u 65′ postigao je Flego dok je končanih 1:2 u 86′ postigao Maružin.

Za kraj dodajmo da je jučerašnja utakmica bila svojevrsni test pred kvalifikacijske utakmice u kojima će Opatijci pokušati izboriti drugoligaški status, a Črljeno-beli prvoligaški.

OPATIJA: Iveša, Malinić, Kurilić, Jukičić, J. Rudan, Glavaš, Lucić, Furijan, Weitzer, Matulja, Lazić. Još su igrali: Ravlić, Ivančić, Brnja, Zgrablić, Bertoša, Fumić, Kovačević.

ORIJENT 1919: Berković, Maloku, Petrović, Tadejević, Travaglia, Bosančić, Mohorovičić, Iličić, Monjac, Fumić, Gerc. Još su igrali: Popović, Mulac, Smolčić, Ivančević, Travaglia, Liber, Šantek, Fatić, Črnko, Flego, Maružin.