VIDEO/FOTO Održan 11. IOM OPATIJA CUP 2020.

Prvo mjesto osvojio je Ante Kovačević, drugi je Zvonko Jelačić, a treći Robert Matulja

Opatija – Ove subote i nedjelje održan je 11. IOM OPATIJA CUP. Pod strogim mjerama organizatora JK Opatije i natjecatelja iz Splita, Trogira, Mošćeničke Drage i Opatije.

– U potpunosti je uspio ovogodišnji cup koji je trebao biti održan u ožujku. Nastupilo je 12. takmičara, poručili su organizatori.

Prvo mjesto osvojio je Ante Kovačević – JK Zenta Split, drugi je Zvonko Jelačić, a treći Robert Matulja JK Opatija.

Jedrilo se po vjetru južnih smjerova jačine do šest čvorova. Regata se boduje za Hrvatsku kriterijsku rang listu i za Hrvatski kup. Ostali jedriličari JK Opatije zauzeli su ove pozicije: Robert Grubiša šesto mjesto, a Paolo Mavričić osmo.

U Organizaciji Jedriličarskog Kluba Opatija Održava Se 11. IOM OPATIJA CUP 2020.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank