[FOTO/VIDEO] Održana regata krstaša – Melges 24 najbolji na 19. Vološćanskom predbožićnom kupu

Kako je proteklo druženje Voloskom provjerite u velikoj fotogaleriji i video isječku…

Volosko – Održan je 19. Vološćanski predbožićni kup, a pozivu organizatora iz JK Opatija odazvala se 21 posada. Ispred vološćanskog lukobrana dvadeset i jedan krstaš startao je prema Preluku gdje su okrenuli prvu bovu te zajedrili prema Opatiji gdje su morali okrenuti drugu bovu smještenu ispred hotela Savoy.

Startalo se po laganoj tramontani, a kasnije je zapuhao jugozapadni vjetar koji nije prelazio četiri čvora. Uz sva opatijska događanja i prepunu Slatinu krstaši su svojim jedrima dodatno upotpunili kulisu. Prvi brod koji je ušao u cilj je Melges 24 (782) sa skiperom Miroslavom Reljanovićem, drugo je osvojila posada broda ‘So farr’, a treće Bokeljka koja je u Kvarner Yardstick klasi zauzela prvo mjesto dok je drugo mjesto u istoj klasi osvojila posada broda Tija, a treće broda Avventura.

Održana Regata Krstaša – Melges 24 Najbolji Na 19. Vološćanskom Predbožićnom Kupu