[FOTO/VIDEO] Orijent na Krimeji porazio Opatijce s 4:1

U samo desetak minuta Monjac je Orijent već u prvom poluvremenu doveo do 3:0, da bi u 35. minuti Fućak još jednim pogotkom potvrdio vrlo malu šansu za pobjedu Opatijaca.

Rijeka – Orijent 1919 i Opatija danas su na Krimeji igrali drugi lokalni drugoligaški derbi, a utakmicu je obilježilo čak četiri gola Orijenta, dok je Opatija mrežu protivničkog gola zatresla samo jednom.

U 67. minuti jedini gol za Opatiju poentirao je Marko Bjelanović.

Osim po izrazitoj dominaciji nogometaša Orijenta 1919 u prvom poluvremenu, lokalni drugoligaški derbi protiv Opatije ostat će upamćen i kao prva drugoligaška utakmica na Krimeji na kojoj je sudila ženska sudačka trojka.

Cijelu su utakmicu bodrili i navijači Orijenta s obližnjeg nebodera.

U nastavku pogledajte foto-galeriju i video prilog…