FOTO/VIDEO Remi i katastrofalni uvjeti za igru obilježili Liburnijski derbi između Lovrana i Drage

Kako je protekao ‘kišni i blatni’ Liburnijski derbi provjerite u nastavku…

Lovran – Katastrofalni uvjeti za igru dočekali su nogometaše Lovrana i Drage u današnjem susretu odigranom na lovranskoj Lokvi. Liburnijski derbi više je ličio na vaterpolo utakmicu nego na nogomet, a unatoč lošim uvjetima igrači na terenu dali su sve od sebe iako se lopta gotovo nije mogla kontrolirati. Susret su obilježila četiri pogotka, a prvi iz penala postigao je Z. Rubinić u 42′. U drugom djelu Abram zavija u 81′ minuti za 0:2, dok je Vidmar smanjio razliku u 74 minuti također iz penala. Susret za konačnih 2:2 zaključio je Vuković pogotkom u 86 minuti.

Za kraj dodajmo da je susret između Matulja i Omladinca prekinut u 5. minuti kod rezultata 0:1 zbog olujnog nevremena i nemogućih uvjeta za igru.

LOVRAN – DRAGA 2:2
Stadion Lokva
Gledatelja: 50
Sudac: Dalibor Šušnjar (Rupa)
Strijelci: 0:1 Z. Rubinić (42-11m), 0:2 Abram (61), 1:2 Vidmar /74-11m), 2:2 Vuković (86)
Žuti kartoni: Žiganto, D. Mrđenović (Lovran), Kurti, Marković (Draga)
Crveni kartoni: Lončarica (Draga) 29 – drugi žuti karton

LOVRAN: Uni, Uhač (od 55’ M. Mrđenović), Žiganto, Vuković, Mohorovičić, (od 51’ Starčić), Ferenčak, D. Mrđenović, Brkić (od 46’ Gregov), Matovina (od 80’ Rupčić), Kruezi (od 60’ Periša), Vidmar.
DRAGA: Bošnjak, Marković, Lončarica, Mahulja, Karleuša, Grgić, Abram (74′ Perčić), Z. Rubinić, J. Sinožić, Frolja (62′ Božičić), Kurti (65′ T. Sinožić)

Remi I Katastrofalni Uvjeti Za Igru Obilježili Liburnijski Derbi Između Lovrana I Drage

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank