FOTO, VIDEO: Rijeka pobijedila Zadar @ Kantrida

hnk_rijeka_zadar_kantrida_2014_2

Trener Rijeke Matjaž Kek kratko je govorio na press konferenciji nakon utakmice s Zadrom i nove pobjede domaćih nogometaša. Rijeka protiv Zadra 3:0, golovima Krstanovića s 11m, Jugovića i Tomečaka. Rijeka je sada na 63 boda. Izjave Tomečaka, Pokrivača i Keka provjerite u nastavku teksta, dok fotogaleriju možete pogledati na ovom linku

Lopta je zatesla mrežu...

Lopta je zatesla mrežu…

Rijeka – Ivan Krstanović iz kaznenog udarac doveo u 17. minuti Rijeku u vodstvo od 1:0, Vedran Jugović u 26. minuti vodstvo je povećao na 2:0, a Ivan Tomečajk u 70. minuti ‘zacementirao’ je pobjedu s rezultatom 3:0.

Riječani su poveli već u 17. minuti, kada je u kaznenom prostoru gostujuće ekipe, Ikić igrao rukom, a Krstanović kazneni udarac pretvara u vodstvo 1 : 0. Deset minuta kasnije, novo slavlje na Kantridi. Nakon slobodnog udarca Brezovca lopta se odbila do Jugovića koji je lijepim udarcem matirao gostujućeg vratara. Do kraja prvog poluvremena moglo se je vidjeti još nekoliko lijepih akcija, a u 70. minuti Riječani su definitivno riješili utakmicu. Nakon jedne duge akcije lopta je došla do Tomečaka koji je iskosa s desne strane kroz šumu nogu pogodio Matkovićevu mrežu.

Fešta na tribinama...

Fešta na tribinama…

– Zasluženo i čisto, s još ponekom prigodom. Dobro smo se vratili poslije Zagreba i sve naše misli sada su usmjerene na utakmicu protiv Osijeka u subotu. Tamo nažalost neće biti Krstanovića i Brezovec zbog kartona…

Rijeka – Zadar 3:0
Rijeka: Vargić, Tomečak, Lešković, Mitrović, Leovac, Brezovec, Močinić, Jugović, Sharbini, Kramarić, Krstanović

Zadar: Matković, Sarić, Ivančić, Weitzer, Jerbić, Bašić, Muić, Ikić, Hrgović, Oršulić, Blažević