Gosti iz Vicenze osvojili turnir @ Opatija

Opatijci su osim 1.i 4. mjesta na turniru, uzeli pokal za najboljeg strijelca turnira (A. Džaja), najboljeg vratara imala je ekipa NK Zamet, a najbolji igrač turnira igrao je u ekipi pobjednika – Bassan Team Motta.
Opatija – 7. Memorijal Livio Grozić završio je utakmicom gostiju iz Vicenze i ekipe ‘Opatija I’. U pravom finalu domaći dječaci propustili su veliku prigodu za pobjedu u finalu, ali ujedno i osvajanje cijelog turnira.
U većem dijelu utakmice bili su puno bolji protivnik, vodili do 5 minuta prije kraja, s 3:1, ali su dječaci iz Vicenze, smogli snage i posljednjih 5 minuta zabiti dva pogotka čime su izborili izvođenje jedanaesteraca.
U prve tri serije obje ekipe bile su uspješne, da bi potom Opatijci promašili dva, Talijani pogodili jedan i pobjednik turnira se znao bez da su Talijani pucali zadnji penal.
Rezultate po utakmicama pročitajte u nastavku…
Za peto mjesto: NK Lučki radnik – NK Orijent 3:2
Za treće mjesto: NK Zamet – NK Opatija II 5:1
Za prvo mjesto: Bassan Team Motta – NK Opatija I 3:3 (na jedanaesterce 4:2)