HNK Lovran: Nastavak pozitivnog niza

Uzdrmani domaćini do kraja poluvremena pokušavaju se vratiti u utakmicu no bez veće opasnosti po Bradičićeva vrata. Rutinska kontrola igre i rezultata Lovranske momčadi obilježila je drugo poluvrijeme utakmice.
Lovran – 18. kolo 1.županijske nogometne lige momčadi HNK Lovrana donijelo je gostujući sraz protiv Zameta. Momčad Vanje Petrovića je status favorita u subotnjoj utakmici u potpunosti zaslužila i što je najvažnije opravdala i igrom i rezultatom.
Osokoljeni izvrsnim ulaskom u proljetni dio prvenstva Lovranci su u utakmicu ušli koncentrirano i angažirano što je vrlo brzo dalo ploda. Igrala se 16.minuta kada vrlo dobri Kaligarić koristi grešku domaće obrane, oduzima loptu i precizno pogađa kraj nemoćnog Muminovića za 0-1.
Na krilima ranog vodstva momčad Lovrana ubrzo stiže i do drugog zgoditka; u 19.minuti nakon precizne dijagonale Elionia, Mujakić rutinski savladava domaćeg vratara za visokih 2-0.
Uzdrmani domaćini do kraja poluvremena pokušavaju se vratiti u utakmicu no bez veće opasnosti po Bradičićeva vrata. Rutinska kontrola igre i rezultata Lovranske momčadi obilježila je drugo poluvrijeme utakmice. Velik broj izmjena nešto je razvodnio igru, no ni u jednom trenutku u pitanje nije došla sigurna i zaslužena pobjeda drugoplasirane momčadi prvenstva.
Utakmicu je po suhom i lijepom vremenu pred stotinjak gledatelja vodila sudačka trojka u sastavu Trbulin, Rožman i Cvijović. U sljedećem 19.kolu na Lovransku Lokvu stiže uvijek neugodna Lokomotiva. Utakmica je na rasporedu u subotu, 17.03.2012. u 15:30.
NK Zamet – HNK Lovran 0 : 2