Ivona Tubić osvojila zlato i izborila EP

Ivona Tubić

Na natjecanju što je proteklog vikenda održano u Zagrebu u finalu kategorije do 68 kilograma Tubić je pobijedila Emu Aničić iz Karate kluba Zamet.

Zagreb / Volosko – Ivona Tubić, članica Karate kluba “Volosko”, osvojila je prvo mjesto na Seniorskom prvenstvu Hrvatske u karateu.

Osvajanjem naslova izborila je i pravo nastupa na Europskom prvenstvu u Budimpešti sredinom svibnja. Karatistica ‘Voloskog’ tako se zajedno s Mateom Ratković (Student), koja je na državnoj smotri u Zagrebu slavila u kategoriji do 50 kilograma, na listi putnica pridružila Jeleni Kovačević (do 55 kg), Ivani Bebek (do 61 kg) i Ana Mariji Čelan (preko 68 kg), koje su zahvaljujući odličjima s prošlogodišnjeg EP-a imale direktan plasman.