Kvalifikacije juniora za kup Hrvatske : Lagana pobjeda protiv Delfina

Najefikasniji kod opatijskih vaterpolista bili su Rudan i Tin Vrdoljak sa po četiri te Grubješić sa tri pogotka.

Rijeka – Opatijski juniori krenuli su u još jedan kvalifikacijski ciklus uvjerljivom pobjedom nad rovinjskim Delfinom. Kao i pred nekoliko mjeseci u kvalifikacijama za prvenstvo tako i u jučerašnjoj utakmici Delfini nisu imali nikakvih šansi da ozbiljnije ugroze Opatijce koji su iz četvrtine u četvrtinu podizali prednost do konačnih 18 : 3.

Uzvratni susret biti će odigran sljedećeg vikenda također na bazenu Kantrida.